Як уникнути помилок під час створення саду?
Створення саду – складний творчий процес, який потребує багато знань, сил і вмінь. В ідеалі, звісно, довірити планування і створення саду фахівцям. Та якщо ви створюєте свій сад самі, то вчіться на чужих помилках.
Створюючи сад, потрібно відразу чітко уявляти обсяг робіт з догляду за тим чи іншим об’єктом саду, чи то газон, водойма, квітник або плодовий сад. Сьогодні багато говорять про створення садів без догляду. Проте цілком малодоглядного саду не існує, утім можливо мінімізувати ресурси на його обслуговування.
Газон – найвитратніший за ресурсами сегмент саду.
В цій статті ми дамо вам поради що до планування та обслуговування газону.
Квітники/міксбортери
Наші рекомендації з добіру асортименту, посадці однорічних рослин, догляду за квітучими рослинами (обрізка суцвіть та стебел рослин, що втратили декоративність), по формуванню клумб, видаленню бур’янів.
Усе, що потрібно стригти в саду (топіарні форми, стрижені живоплоти, бордюри та навіть плодові дерева, виноград і троянди), потребує багато досвіду та часу щодо формування й обрізки. Однак повністю відмовитися від них неможливо. Вирішити це можна декількома способами. Про них в нашій статті.
Автоматичний полив – норма, яка має бути на ділянці. Краще заощадити на посадках деяких рослин, але зробити полив там, де рослини вже висаджені.
Найкраще відразу дібрати брукування, яке не збиратиме сміття і бруд, легко чиститиметься та змиватиметься водою.
Обов’язково продумайте функціональне призначення саду – де буде ігрова зона, барбекю, альтанка та ін.
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.