Подписаться на RSS Новости портала

Наш подписной индекс в каталоге Укрпочты 91699

Журнал «Нескучный сад» » Главная » Нішеві ягоди - обладнання для переробки

Купить журнал
Ретро-подписка Купить спецвыпуск Купить ретро-номера
Навигация
Энциклопедии: Декоративных растений Лекарственных растений Декоративных деревьев Кустарников Многолетников Декоративных трав Разделы журнала Цветник Сад в горшке Сад в воде Практикум садовода Бабушкина грядка С грядки на стол Сам себе дизайнер Ухоженный сад Школа садовника Болезни и вредители Ландшафтный дизайн Садовые помощники Письма читателей
Партнеры




vodospad





служба доставки цветов

События
«    Апрель 2024    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 


 
Тренды садовой моды
Модные пионы Новозеландской селекции
Штамбовые розы
Ароматные розы
3 проекта сада со схемами:
Благоухающий уголок в вашем саду
Белый сад
Волшебная скамейка
АНОНС СВЕЖЕГО НОМЕРА

Календарный план работ по защите роз
Уход за живыми изгородями в саду
Хосты. Как сделать тенистый уголок любимым местом в саду
Дикие природные луга или цветущие луга
Размножаем сами
Как избежать ошибок при создании сада


Нішеві ягоди - обладнання для переробки


Дата: 13 мая 2021 Категория: Главная


Нинішній тренд на здоровий спосіб життя суттєво збільшує попит на менш поширені, однак більш маржинальні ягоди – лохину, ожину, ягоди годжі. Як перетворити попит на прибутки, і яке обладнання для цього потрібне?
Які ягоди стають популярнішими?
За даними дослідження Pro-Consulting за останні 5 років в Україні середній приріст виробництва лохини становив 26,5%. За динамікою це другий показник на світовому ринку, швидше розвивається лише Перу. За абсолютними показниками експорту Україна увійшла у першу 20-ку експортерів. І це лише лохина. Серед інших ягід зростає цікавість до чорноплідої аронії, ягід годжі, а також обліпихи, ожини, жимолості.

Як отримати прибутки?
За словами керівника ягідного підприємства Світлани Луньової, виробникам варто насамперед орієнтуватися на ринок збуту, а також бути готовими, що більшість таких ягід починають приносити прибутки на 1-2 роки пізніше традиційних. Отримати додаткові прибутки можна, диверсифікувавши виробництво. Президент Асоціації «Ягідництво України» Ірина Кухтіна рекомендує малим підприємствам звернути увагу на виробництво товарів із доданою вартістю – вина, пастила, джеми та ягідні чаї. Останнім часом вони стають дедалі популярнішими в Україні. Вихід до кращих ринків збуту найчастіше стримують застарілі технології вирощування та переробки, а також відсутність необхідної документації для експорту. Щоб вийти на Європейський ринок слід в першу чергу звернути увагу на обладнання, задіяне у процесі роботи. Воно має відповідати вимогам до безпеки харчових продуктів. Українські виробники мають рішення, які коштують значно менше ніж закордонні аналоги, а сервісну підтримку мають кращу.
ТОП-3 обладнання із сертифікатами європейського зразка
Технологічна лінія для ягід включає все обладнання для підготовки їх до пакування або заморожування. «KONSORT» надає повний пакет документів, 18 місяців гарантії і підтримку по всій Україні. Обладнання з лінії можна придбати по частинах.
Етапи: очищення, миття, попередній відбір браку, відділення плодоніжки, калібрування, остаточне ручне сортування ягід і подача на фасування або заморожування.
Підходить для: чорниці, лохини, малини, порічки, червоної і чорної смородини, полуниці, вишні, черешні та сливи. Може бути пристосована до переробки будь-яких “нішевих” ягід.
Обладнання: Перекидач для контейнерів. Стрічкова віялка. Барботажна мийка. Інспекційний стіл із системою осушування. Похилий конвеєр. Відокремлювач плодоніжки. Інспекційний стіл.
Вібраційний калібратор (вібросито) має бути надійним, оскільки у будь-якій виробничій лінії, де проходить калібрування продукції, на нього припадає найбільше навантаження. Цей віброкалібратор підійде для будь-якої продукції, потрібно лише замінити сито, підібравши потрібний діаметр.
Барботажна мийка створена, щоб ефективно та обережно видаляти забруднення з будь-якої продукції. Її можна вбудувати у будь-яку лінію або використовувати незалежно. Метод барботажу (холодного кипіння) полягає у видаленні бруду за допомогою бульбашок повітря. Забруднення остаточно видаляються на фінальному етапі за допомогою розбризкувачів.

Джерело: https://trademaster.ua/articles/313334

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Автор: Admin Просмотров: 2875








Каталог

16-е видання Каталогу Садова індустрія на 2022 рік


Cкачать каталог могут только зарегистрированные пользователи Регистрация

💾 Скачиваний: 1035
Вход на сайт 
Профессиональные новости:
17.04 Greena Expo
Поделиться с другом:
Архив новостей:
06.07На Березняках квітне неймовірний сад німфей04.07Середньоранній сорт жимолості Бахчарська Ювілейна25.06Те, що не горить07.06У Києві висаджують кущі вздовж доріг22.05Амарант сорту Лєра12.05Парки та сквери столиці поповнили новими деревами10.05Ексклюзивні троянди від Giorgio Tesi Group26.04Ягідні ферми входять у сезон без гарантії збуту продукції30.03Українському стенду на FRUIT LOGISTICA бути!28.03Посівна-202223.03Розсадник Маті підтримує Україну16.03Messe Frankfurt приєднався до санкційних заходів14.03Благодійний аукціон Flora Holland10.03Зеленбудівці прибирають сміття в парку Перемога07.03Репортаж газети Il Tirreno02.02Статистика ринку Садової індустрії в Європі26.01Початок гуртових закупівель рослин у Європі22.01Перший робот для збирання малини12.01Виставки Plantarium и GROEN-Direkt Boskoop вирішили об\'єднатися13.1216-е видання Каталогу Садова індустрія на 2022 рік10.12Інноваційний розсадник, що сприяє відновленню лісу02.12Каталог Садова індустрія 2022 готовий!01.12На Харківській площі Києва висадили тисячі тюльпанів22.11Дерева Міського саду: чим примітний найстаріший парк Києва16.11Картинки з першої осінньої виставки Челсі (RHS Chelsea Flower Show)25.10Готуємо Каталог Садова індустрія на 2022 рік20.10Прийшов час нового каталогу 2022!18.10У Хорватії почали висаджувати дерева за допомогою дронів12.10Штамби на GrootGroenPlus11.10Премія KVBC в рамках GrootGroenPlus


Создание сайта Дизайн-Бюро R26






©2011 HappyGarden.kiev.ua
При перепечатке материалов письменное разрешение владельцев портала HappyGarden.kiev.ua обязательно.